| Marka Adı: | LM |
| Adedi: | 25 |
| Fiyat: | Contact Customer Service |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 araç |
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün Adı | 500W 2 kişilik elektrikli ev tricycle |
| Boyutları | 1510 × 790 × 980 mm |
| Akü | 48V/60V/72V Evrensel Uyumluluk |
| Motor | 500W Sinus Dalga Bağlantı As Motor |
| Kontrolör | Akıllı Kablosuz Kontrolör |
| Frenler | Ön 110 davul fren + arka 130 davul fren |
| Lastik | 300-8 Vakum lastiği |
| Ön çatal | 27-Tüplü Hidrolik Çatal |
| Tekerlek Merkezi | Güçlendirilmiş Mangan Çelik Merkezi |
| Başvurular | Yetişkinlerin hareketliliği, aile yolculukları, market seferleri, kısa yolculuklar |