| 브랜드 이름: | LM |
| MOQ: | 25 |
| 가격: | Contact Customer Service |
| 지불 조건: | 티/티 |
| 공급 능력: | 달 당 100대의 차량 |
| Item | Specification |
|---|---|
| Product Name | 500W 2-Seater Household Electric Tricycle |
| Dimensions | 1510 × 790 × 980 mm |
| Battery | 48V/60V/72V Universal Compatibility |
| Motor | 500W Sine Wave 对接轴 Motor |
| Controller | Intelligent Wireless Controller |
| Brakes | Front 110 Drum Brake + Rear 130 Drum Brake |
| Tire | 300-8 Vacuum Tire |
| Front Fork | 27-Tube Hydraulic Fork |
| Wheel Hub | Reinforced Manganese Steel Hub |
| Applications | Senior mobility, family commuting, grocery runs, short trips |