| Marka Adı: | LM |
| Adedi: | 25 |
| Fiyat: | Contact Customer Service |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 araç |
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Ürün Adı | 800W Tente 2 Kişilik Elektrikli Üç Tekerlekli Bisiklet |
| Boyutlar | 2100 × 880 × 1720 mm |
| Batarya | 48V/60V/72V Evrensel Uyumluluk |
| Motor | 800W Sinüs Dalgalı Şaft Motoru |
| Kontrolcü | Akıllı Kablosuz Kumanda |
| Frenler | Ön 110 Kampana Fren + Arka 130 Kampana Fren |
| Lastik | 300-10 Vakum Lastik |
| Ön Çatal | 31 Tüplü Hidrolik Çatal |
| Jant Göbeği | Güçlendirilmiş Manganez Çelik Göbek |
| Uygulamalar | Yaşlı mobilite, aile ulaşımı, market alışverişi, her hava koşulunda geziler |