| Ονομασία μάρκας: | LM |
| MOQ: | 25 |
| Τιμή: | Contact Customer Service |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 οχήματα το μήνα |
| Στοιχείο | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | 800W Ηλεκτρικό Τρίκυκλο Οικιακής Χρήσης με Κλειστό Θάλαμο |
| Διαστάσεις | 2170 × 1020 × 1700 mm |
| Μπαταρία | 48V/60V/72V Καθολική Συμβατότητα |
| Κινητήρας | 800W Κινητήρας Άξονα Κυματομορφής Ημιτόνου |
| Ελεγκτής | Έξυπνος Ασύρματος Ελεγκτής |
| Φρένα | Μπροστινό Φρένο 110 Τύπου Ταμπούρου + Πίσω Φρένο 130 Τύπου Ταμπούρου |
| Ελαστικό | Ελαστικό Κενού 300-10 |
| Μπροστινό Πιρούνι | Υδραυλικό Πιρούνι 31 Σωλήνων |
| Ζάντα | Ενισχυμένη Ζάντα από Μαγγάνιο Χάλυβα |
| Εφαρμογές | Κινητικότητα ηλικιωμένων, οικογενειακές μετακινήσεις, αγορές, ταξίδια όλων των καιρικών συνθηκών |