| Merknaam: | LM |
| MOQ: | 25 |
| Prijs: | Contact Customer Service |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 voertuigen per maand |
| Artikel 1 | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | 800W gesloten huishoudelijke elektrische driewieler |
| Afmetingen | 2170 × 1020 × 1700 mm |
| Batterij | 48V/60V/72V Universele compatibiliteit |
| Motor | 800W sinusgolfschaftmotor |
| Controller | Intelligente draadloze controller |
| Brekers | Voor 110 trommelrem + Achter 130 trommelrem |
| banden | 300-10 Vacuümband |
| Voorvork | 31-buis hydraulische vork |
| Wielknop | Versterkte manganestaalhub |
| Toepassingen | Mobiliteit van ouderen, woon-werkverkeer met het gezin, boodschappen, reizen in alle weersomstandigheden |