| Merknaam: | LM |
| MOQ: | 25 |
| Prijs: | Contact Customer Service |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 voertuigen per maand |
| Item | Specificatie / Gegevens |
|---|---|
| Productnaam | Swing Elektrische Driewieler |
| Materiaal Carrosserie | Staal |
| Afmetingen (L×B×H) | 1615 × 715 × 1010 mm |
| Min. Bodemvrijheid | 18 cm |
| Controller (Optioneel) | 15-Buizen |
| Motor (Optioneel) | 500W Dubbele Motor |
| Achterband Maat | 300-10 Tubeless Band |
| Hoogte Voorstoel | 90 cm |
| Hoogte Achterstoel | 40 cm |
| Afmetingen Voorstoel | 400 × 300 mm |
| Afmetingen Achterstoel | 350 × 300 mm |
| Gewicht Voertuig | 79 kg |
| Gewicht Doos | 8.1 kg |
| Afmetingen Doos | 175 × 64 × 92 cm |
| Batterij (Optioneel) | 48/20Ah Loodzuur (60/20Ah, 72/20Ah beschikbaar) |
| Max. Actieradius | 30-40 km |