| Merknaam: | LM |
| MOQ: | 25 |
| Prijs: | Contact Customer Service |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 voertuigen per maand |
| Artikel | Parameter |
|---|---|
| Totale Afmetingen (L×B×H) | 2170 × 1020 × 1700 mm |
| Compatibele Batterij | 48V / 60V / 72V |
| Motor | 800W Sinusgolfmotor |
| Controller | Intelligente Draadloze Controller |
| Remmen | Voor 110 Naafrem, Achter 130 Naafrem |
| Bandenmaat | 300-10 Tubeless Band |
| Voorvork | 31-buis Hydraulische Vork |
| Wiel | Versterkt Mangaanstalen Wiel |
| Zitcapaciteit | 3 Personen |
| Kleurenschema | Off-White (Aanpasbaar) |
| Ideaal Gebruik | Woon-werkverkeer, Schoolritten, Kort Transport, Toeristische Shuttles |