| Merknaam: | LM |
| Modelnummer: | TUK TUK |
| MOQ: | 25 |
| Prijs: | Contact Customer Service |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 voertuigen per maand |
![]()
| Artikel 1 | Parameter |
|---|---|
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 2700 × 1100 × 1700 mm |
| Maximaal laadvermogen | 280 kg |
| Gewicht van het voertuig (zonder batterij) | 252 kg |
| Achterwiel | 1940 mm |
| Breedte van het loopvlak | 950 mm |
| De capaciteit van de zitplaatsen | 3 Personen |
| Maximale snelheid | laag ≤ 15 km/h, hoog ≤ 50 km/h |
| Maximaal bereik | 150 km |
| Batterij | 60V 140Ah Lithiumbatterij |
| Nominale spanning | 60 V |
| Motorvermogen | 1500W borstelloze gelijkstroommotor |
| Verlichting | Hoofdlamp + draaibalans + rijlichten + achteruitlichten |
| Instrumentenpaneel | Persoonlijke passagiers |
| Wipermotor | Motor van zuiver koper |
| Afmeting van de band | Voorzijde 3.75-12; Achterzijde 3.75-12 |
| Koersen | Stalen wielen (voor- en achter) |
| Controller | 24-Tube Smart Dual-Mode Controller |
| Controlemethode | Vermogen van de fabrikant om de verwerking van de verwerking van de verwerking van de verwerking van de verwerking van de verwerking van de verwerking van de verwerking van de verwerking van de verwerking |
| Sturing | Bestuur van het stuur |
| Bremsing | Mechanische trommelremmen |
| Bedrading | Hoge/lage spanning dubbele lijnen: 10 mm2 High-Temp, 1 mm2 Low-Temp |
| Voorophanging | Buitenvoet schokdemper |
| Achteras | 160 Integreerde as van de trommelrem |
| Achterophanging | Versterkte bladveer |
| Schaduw | Gemaakt van kunstleder |