| Merknaam: | LM |
| MOQ: | 25 |
| Prijs: | Contact Customer Service |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 voertuigen per maand |
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Huishoudelijke Elektrische Driewieler voor 2 Personen |
| Afmetingen | 2050 × 800 × 1100 mm |
| Motor | 500W Sinusgolf Differentieel As Motor |
| Controller | 12-Buizen Controller |
| Wielnaaf | Versterkte Mangaanstalen Naaf |
| Batterij | 48V/60V Universele Compatibiliteit |
| Schokabsorptie/Veiligheid | Hydraulische Voorvork, Dubbel Afstandsbediend Anti-Diefstal Alarm |
| Banden | 300-8 Verdikte Vacuümband |
| Koplamp | Automotive-Grade Hoge Helderheid LED Koplamp |
| Toepassingen | Mobiliteit voor senioren, gezinswoon-werkverkeer, boodschappen doen, korte uitstapjes |