| Merknaam: | LM |
| MOQ: | 25 |
| Prijs: | Contact Customer Service |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 voertuigen per maand |
| Artikel 1 | Parameter |
|---|---|
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 1510 × 790 × 980 mm |
| Compatibele batterij | 48V / 60V / 72V |
| Motor | 500W sinusgolfmotor |
| Controller | Intelligente draadloze controller |
| Bremsing | Voorste 110 hubrem, achterste 130 hubrem |
| Afmeting van de band | 300-8 Buisloze banden |
| Voorvork | 27-buis hydraulische vork |
| Wiel | Versterkt manganestaalwiel |
| De capaciteit van de zitplaatsen | 2 personen |
| Kleurschema | Wit en paars (aanpasbaar) |
| Ideaal gebruik | Thuisreizen, korte reizen, boodschappen |