| Nazwa marki: | LM |
| MOQ: | 25 |
| Cena £: | Contact Customer Service |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 pojazdów miesięcznie |
| Przedmiot | Parametr |
|---|---|
| Wymiary całkowite (dł. × szer. × wys.) | 1510 × 790 × 980 mm |
| Kompatybilny akumulator | 48V / 60V / 72V |
| Silnik | Silnik sinusoidalny 500W |
| Kontroler | Inteligentny kontroler bezprzewodowy |
| Hamowanie | Przedni hamulec bębnowy 110, tylny hamulec bębnowy 130 |
| Rozmiar opony | Opona bezdętkowa 300-8 |
| Przedni widelec | Widelec hydrauliczny 27-rurowy |
| Felga | Wzmocniona stalowa felga manganowa |
| Pojemność siedzeń | 2 osoby |
| Kolorystyka | Biały i fioletowy (możliwość dostosowania) |
| Idealne zastosowanie | Dojazdy do pracy, krótkie wycieczki, zakupy |