| Nazwa marki: | LM |
| MOQ: | 25 |
| Cena £: | Contact Customer Service |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 pojazdów miesięcznie |
| Pozycja | Specyfikacja / Dane |
|---|---|
| Nazwa produktu | Swing elektryczny trójkołowiec |
| Materiał nadwozia | Stalowe |
| Wymiary (L×W×H) | 1615 × 715 × 1010 mm |
| Min. wolność lądową | 18 cm |
| Kontroler (nieobowiązkowy) | 15-Tube |
| Silnik (opcjonalny) | 500W podwójny silnik |
| Rozmiar tylnej opony | 300-10 Opona bez rur |
| Wysokość przedniego siedzenia | 90 cm |
| Wysokość tylnego siedzenia | 40 cm |
| Rozmiar przedniego siedzenia | 400 × 300 mm |
| Rozmiar tylnego siedzenia | 350 × 300 mm |
| Masa pojazdu | 79 kg |
| Waga kartonu | 8.1 kg |
| Wielkość pudełka | 175 × 64 × 92 cm |
| Akumulator (nieobowiązkowy) | 48/20Ah Ołów-kwas (60/20Ah, 72/20Ah dostępne) |
| Maksymalny zakres | 30-40 km |