| Marka Adı: | LM |
| Adedi: | 25 |
| Fiyat: | Contact Customer Service |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 araç |
| Öğe | Parametre |
|---|---|
| Genel Boyutlar (U×G×Y) | 2170 × 1020 × 1700 mm |
| Uyumlu Akü | 48V / 60V / 72V |
| Motor | 800W Sinüs Dalgalı Motor |
| Kontrol Cihazı | Akıllı Kablosuz Kontrol Cihazı |
| Frenleme | Ön 110 Göbek Freni, Arka 130 Göbek Freni |
| Lastik Boyutu | 300-10 İç Lastiksiz Lastik |
| Ön Çatal | 31 Tüplü Hidrolik Çatal |
| Jant | Güçlendirilmiş Manganez Çelik Jant |
| Oturma Kapasitesi | 3 Kişi |
| Renk Şeması | Krem Beyazı (Özelleştirilebilir) |
| İdeal Kullanım | Ev İşe Gidiş Geliş, Okul Servisi, Kısa Mesafe Ulaşım, Tur Servisleri |