| Tên thương hiệu: | LM |
| MOQ: | 25 |
| Giá bán: | Contact Customer Service |
| Điều khoản thanh toán: | T/T |
| Khả năng cung cấp: | 100 xe mỗi tháng |
| Item | Specification |
|---|---|
| Product Name | 800W Enclosed Household Electric Tricycle |
| Dimensions | 2170 × 1020 × 1700 mm |
| Battery | 48V/60V/72V Universal Compatibility |
| Motor | 800W Sine Wave Shaft Motor |
| Controller | Intelligent Wireless Controller |
| Brakes | Front 110 Drum Brake + Rear 130 Drum Brake |
| Tire | 300-10 Vacuum Tire |
| Front Fork | 31-Tube Hydraulic Fork |
| Wheel Hub | Reinforced Manganese Steel Hub |
| Applications | Senior mobility, family commuting, grocery runs, all-weather trips |