| Nazwa marki: | LM |
| MOQ: | 25 |
| Cena £: | Contact Customer Service |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 pojazdów miesięcznie |
| Przedmiot | Specyfikacja |
|---|---|
| Nazwa produktu | Zamknięty domowy trójkołowiec elektryczny 800W |
| Wymiary | 2170 × 1020 × 1700 mm |
| Bateria | Uniwersalna kompatybilność 48V/60V/72V |
| Silnik | Silnik z wałem sinusoidalnym 800W |
| Kontroler | Inteligentny kontroler bezprzewodowy |
| Hamulce | Przedni hamulec bębnowy 110 + tylny hamulec bębnowy 130 |
| Opona | Opona próżniowa 300-10 |
| Widelec przedni | Widelec hydrauliczny 31-tubowy |
| Piasta koła | Wzmocniona piasta ze stali manganowej |
| Zastosowania | Mobilność seniorów, dojazdy rodzinne, zakupy spożywcze, podróże w każdą pogodę |