| Marka Adı: | LM |
| Model Numarası: | XHM |
| Adedi: | 25 |
| Fiyat: | Contact Customer Service |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 araç |
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Model | Küçük Antilop Elektrikli Üç Tekerlekli Bisiklet |
| Üretici | Lingmao Technology |
| Pil Türü | 48V12Ah Kurşun-Asit Pil |
| Motor Gücü | 350W Fırçasız Motor |
| Fren Sistemi | Ön Kampanalı Fren + Arka Genişleyen Fren |
| Tırmanma Kabiliyeti | ≤15° |
| Şarj Gerilimi | 220V Ev Tipi Gerilim |
| Araç Ağırlığı | Yaklaşık 50kg |