| Merknaam: | LM |
| Modelnummer: | Sterrenlicht V |
| MOQ: | 25 |
| Prijs: | Contact Customer Service |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 voertuigen per maand |
| Artikel 1 | Configuratie |
|---|---|
| Model | Lingmao Starlight V elektrisch voertuig |
| Afmetingen van het lichaam | 2140 × 960 × 1690 mm |
| Motorvermogen | 1000 W |
| Spanningsopties | 48V/60V/72V |
| Verlichtingsconfiguratie | LED-koplampen met hoge helderheid |
| Schokabsorptiesysteem | 3-buis dempende hydraulische voorvork |
| Tipe band | Hoog slijtvaste banden |
| Aanvullende functies | Afsluiting op afstand, elektrische afwisselmachines |