| Ονομασία μάρκας: | LM |
| Αριθμός μοντέλου: | Starlight V |
| MOQ: | 25 |
| Τιμή: | Contact Customer Service |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 οχήματα το μήνα |
| Στοιχείο | Διαμόρφωση |
|---|---|
| Μοντέλο | Lingmao Starlight V Ηλεκτρικό Όχημα με Τέντα |
| Διαστάσεις Αμαξώματος | 2140×960×1690mm |
| Ισχύς Κινητήρα | 1000W |
| Επιλογές Τάσης | 48V/60V/72V |
| Διάταξη Φωτισμού | Προβολείς LED Υψηλής Φωτεινότητας |
| Σύστημα Απορρόφησης Κραδασμών | Υδραυλικό Πιρούνι Μπροστινής Ανάρτησης 3 Σωλήνων |
| Τύπος Ελαστικών | Ελαστικά Υψηλής Αντοχής |
| Πρόσθετες Λειτουργίες | Τηλεχειριστήριο ξεκλειδώματος, Ηλεκτρικοί Υαλοκαθαριστήρες |