| Merknaam: | LM |
| MOQ: | 25 |
| Prijs: | Contact Customer Service |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 voertuigen per maand |
| Item | Specificatie / Gegevens |
|---|---|
| Productnaam | Roze & Beige Retro Elektrische Driewieler |
| Materiaal Carrosserie | Staal |
| Afmetingen (L×B×H) | 1800 × 740 × 1180 mm |
| Controller (Optioneel) | 15-Buizen |
| Motor (Optioneel) | 650W Naafmotor |
| Achterband Maat | 300-10 Tubeless Band |
| Hoogte Voorstoel | 780 mm |
| Ruimte Voetsteun Voor | 370 × 420 mm |
| Gewicht Doos | 8,1 kg |
| Batterij (Optioneel) | 48/20Ah Loodzuur (60/20Ah, 72/20Ah beschikbaar) |
| Max Bereik | 30-40 km |