| Ονομασία μάρκας: | LM |
| MOQ: | 25 |
| Τιμή: | Contact Customer Service |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 οχήματα το μήνα |
| Άρθρο | Προδιαγραφή / Δεδομένα |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ροζ & Μπεζ Ρέτρο Ηλεκτρικό Τρίκυκλο |
| Υλικό σώματος | Χάλυβας |
| Μέγεθος (L × W × H) | 1800 × 740 × 1180 mm |
| Ελεγκτής (προαιρετικός) | 15-Tube |
| Μηχανή (προαιρετική) | 650W κινητήρας εμβέλειας |
| Μέγεθος πίσω ελαστικού | 300-10 Χωρίς σωλήνες ελαστικό |
| Υψόμετρο του μπροστινού καθίσματος | 780 mm |
| Προσωρινός χώρος υποστήριξης ποδιών | 370 × 420 mm |
| Βάρος του κουτιού | 8.1 kg |
| Η μπαταρία (προαιρετική) | 48/20Ah Σημείωση-οξύ (60/20Ah, 72/20Ah διαθέσιμα) |
| Μέγιστη εμβέλεια | 30-40 χιλιόμετρα |