| Marka Adı: | LM |
| Adedi: | 25 |
| Fiyat: | Contact Customer Service |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 araç |
| Ürün | Özellik / Veri |
|---|---|
| Ürün Adı | Pembe & Bej Retro Elektrikli Üç Tekerlekli Bisiklet |
| Gövde Malzemesi | Çelik |
| Boyutlar (U×G×Y) | 1800 × 740 × 1180 mm |
| Kontrol Cihazı (Opsiyonel) | 15 Tüplü |
| Motor (Opsiyonel) | 650W Göbek Motoru |
| Arka Lastik Boyutu | 300-10 İç Lastiksiz Lastik |
| Ön Koltuk Yüksekliği | 780 mm |
| Ön Ayak Dayama Alanı | 370 × 420 mm |
| Karton Ağırlığı | 8.1 kg |
| Pil (Opsiyonel) | 48/20Ah Kurşun-Asit (60/20Ah, 72/20Ah mevcut) |
| Maksimum Menzil | 30-40 km |