| Merknaam: | LINGMAO |
| Modelnummer: | 17-034 |
| MOQ: | 25 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Frame | Hoogdraaibare staal, stapsgewijs ontworpen voor een gemakkelijke montage |
| Motor | 500W-750W borstelloze hubmotor (aanpasbaar) |
| Batterij | 48V 12Ah-20Ah lithium-ionbatterij (bereik: 30-60 km per oplaad) |
| banden | 20" x 4,0" dikke banden met antidraaivlak |
| Brekers | Voor- en achterschijfremmen voor een betrouwbaar remvermogen |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Vrachtgebied | Achterste laadbak (40L) met waterdicht deksel |
| Kleuren | Metalen blauw (aanpasbaar) |