| Ονομασία μάρκας: | LINGMAO |
| Αριθμός μοντέλου: | 17-034 |
| MOQ: | 25 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Σκελετός | Ατσάλι υψηλής αντοχής, σχεδιασμός χαμηλού καβαλάρη για εύκολη επιβίβαση |
| Κινητήρας | Κινητήρας χωρίς ψήκτρες 500W-750W (προσαρμόσιμος) |
| Μπαταρία | Μπαταρία ιόντων λιθίου 48V 12Ah-20Ah (εμβέλεια: 30-60 χλμ ανά φόρτιση) |
| Ελαστικά | Ελαστικά fat tire 20" x 4.0" με αντιολισθητικό πέλμα |
| Φρένα | Εμπρός και πίσω δισκόφρενα για αξιόπιστη δύναμη ακινητοποίησης |
| Μέγιστο Φορτίο | 150 κιλά |
| Χώρος Φορτίου | Πίσω καρότσα (40L) με αδιάβροχο κάλυμμα |
| Χρώματα | Μεταλλικό μπλε (προσαρμόσιμο) |