| Nazwa marki: | LINGMAO |
| Numer modelu: | 17-034 |
| MOQ: | 25 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Rama | Stal o wysokiej wytrzymałości, konstrukcja typu "step-through" ułatwiająca wsiadanie |
| Silnik | Bezszczotkowy silnik piastowy z przekładnią 500W-750W (możliwość dostosowania) |
| Bateria | Bateria litowo-jonowa 48V 12Ah-20Ah (zasięg: 30-60 km na jednym ładowaniu) |
| Opony | Opony typu "fat" 20" x 4.0" z bieżnikiem antypoślizgowym |
| Hamulce | Przednie i tylne hamulce tarczowe zapewniające niezawodne hamowanie |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Obszar ładunkowy | Tylna skrzynia ładunkowa (40L) z wodoodporną osłoną |
| Kolory | Niebieski metalik (możliwość dostosowania) |