| Marka Adı: | LM |
| Model Numarası: | XHM |
| Adedi: | 25 |
| Fiyat: | Contact Customer Service |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 araç |
| Öğe | Özellik |
|---|---|
| Genel Boyutlar | 2900×1250×1700mm |
| Sürüş Menzili | 150km |
| Pil Tipi | 60V 140Ah Lityum Pil |
| Motor Gücü | 1500W DC Fırçasız Motor |
| Frenleme Modu | Mekanik Kampanalı Fren |
| Süspansiyon Sistemi | Özelleştirilmiş Dış Yaylı Ön Amortisör + Güçlendirilmiş Yaprak Yaylı Arka Süspansiyon |