| Nazwa marki: | LM |
| Numer modelu: | XHM |
| MOQ: | 25 |
| Cena £: | Contact Customer Service |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 pojazdów miesięcznie |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Ogólne wymiary | 2900 × 1250 × 1700 mm |
| Zakres jazdy | 150 km |
| Rodzaj akumulatora | Akumulator litowy 60V 140Ah |
| Moc silnika | Silnik bez szczotki 1500W DC |
| Tryb hamowania | Wymagania w zakresie bezpieczeństwa |
| System zawieszenia | Zastosowany przedni amortyzator zewnętrznej sprężyny + wzmocnione tylne zawieszenie sprężynowe |