| Merknaam: | LM |
| Modelnummer: | XHM |
| MOQ: | 25 |
| Prijs: | Contact Customer Service |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 voertuigen per maand |
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Totale Afmetingen | 2900×1250×1700mm |
| Actieradius | 150km |
| Batterijtype | 60V 140Ah Lithium Batterij |
| Motorvermogen | 1500W DC Borstelloze Motor |
| Remmodus | Mechanische Trommelrem |
| Veersysteem | Aangepaste Buiten-Veer Schokdemper Voor + Versterkte Bladveer Achtervering |