| Merknaam: | LM |
| Modelnummer: | XHM |
| MOQ: | 25 |
| Prijs: | Contact Customer Service |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 voertuigen per maand |
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Technische Parameters | |
| Totale Afmetingen (L×B×H) | 2900×1250×1700 mm |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Ledig Gewicht (exclusief batterij) | 320 kg |
| Wielbasis | 2240 mm |
| Spoorbreedte | 1100 mm |
| Passagierscapaciteit | 7 Personen |
| Maximumsnelheid | Lage Snelheid ≤15 km/u, Hoge Snelheid ≤50 km/u |
| Actieradius | 150 km |
| Batterijcapaciteit | 60V 140Ah Lithium Batterij |
| Standaardspanning | 60V |
| Reismotorvermogen | 1500W DC Borstelloze Motor |
| Hoofdconfiguratie | |
| Lampen | Koplampen + Richtingaanwijzers + Dagrijverlichting + Achteruitrijlichten |
| Dashboard + Instrument | Op Maat Gemaakt |
| Remmodus | Mechanische Trommelrem |
| Draadboom & Bus Arrangement | Hoog-Laagspanning Dubbel Circuit; Hoge Temperatuur Draad (Hoogspanning) |
| Veersysteem | Op Maat Gemaakte Buiten-Veer Voor Schokdemper + Versterkte Bladveer Achtervering |
| Luifelstof | Composiet Leer |