| Ονομασία μάρκας: | LM |
| Αριθμός μοντέλου: | XHM |
| MOQ: | 25 |
| Τιμή: | Contact Customer Service |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 οχήματα το μήνα |
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τεχνικές παραμέτρους | |
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | 2900 × 1250 × 1700 mm |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 580 κιλά |
| Βάρος καμπύλης (χωρίς μπαταρία) | 320 κιλά |
| Διαστήμα τροχών | 2240 mm |
| Διάμετρος τροχιάς | 1100 χιλιοστά |
| Επιβατική χωρητικότητα | 7 Άτομα |
| Μέγιστη ταχύτητα | Μικρή ταχύτητα ≤ 15 km/h, υψηλή ταχύτητα ≤ 50 km/h |
| Πεδίο οδήγησης | 150 χιλιόμετρα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 60V 140Ah μπαταρία λιθίου |
| Τυποποιημένη τάση | 60V |
| Δύναμη κινητήρα ταξιδιού | 1500W συνεχής κινητήρας χωρίς βούρτσα |
| Κύρια διαμόρφωση | |
| Φώτα | Προβολείς + σήματα στροφής + φώτα ημέρας + φώτα πίσω |
| Πίνακας ελέγχου + όργανο | Προσαρμοσμένο |
| Τρόπος πέδησης | Μηχανοκίνητο φρένο τύμπου |
| Διάταξη συρματόπλεγματος και λεωφορείου | Δύο κυκλώματα υψηλής και χαμηλής τάσης· σύρμα υψηλής θερμοκρασίας (υψηλής τάσης) |
| Σύστημα ανάρτησης | Προσαρμοσμένος εξωτερικός απορροφητής κρούσης με άνοιγμα + ενισχυμένη οπίσθια ανάρτηση |
| Υφάσματα για το κάλυμμα της στέγης | Συνθετικό δέρμα |