| Marka Adı: | LM |
| Model Numarası: | XHM |
| Adedi: | 25 |
| Fiyat: | Contact Customer Service |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 araç |
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Teknik parametreler | |
| Toplam Boyutlar (L × W × H) | 2900×1250×1700 mm |
| Yük kapasitesi | 580 kg |
| Çekim ağırlığı (batarya hariç) | 320 kg |
| Tekerlek mesafesi | 2240 mm |
| Yol Genişliği | 1100 mm |
| Yolcu Kapasitesi | 7 kişi |
| En yüksek hız | Düşük hız ≤15 km/h, yüksek hız ≤50 km/h |
| Sürüş aralığı | 150 km |
| Pil Kapasitesi | 60V 140Ah Lityum Pil |
| Standart Voltaj | 60V |
| Seyahat Motoru Gücü | 1500W DC fırçasız motor |
| Ana yapılandırma | |
| Lambalar | Farlar + dönme sinyalleri + gündüz hareket lambaları + geriye dönme lambaları |
| Tablo + Araç | Özel |
| Frenleme Modu | Mekanik davul frenleri |
| Kablo Bağlantısı ve Otobüs Düzenlemesi | Yüksek düşük voltajlı çift devre; Yüksek sıcaklıklı tel (yüksek voltajlı) |
| Süspansiyon Sistemi | Özel dış yaylı ön şok emici + güçlendirilmiş yaprak yaylı arka süspansiyon |
| Çatlak Kumaş | Kompozit deri |