| Nazwa marki: | LM |
| Numer modelu: | XHM |
| MOQ: | 25 |
| Cena £: | Contact Customer Service |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 pojazdów miesięcznie |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Parametry techniczne | |
| Wymiary całkowite (dł. × szer. × wys.) | 2900 × 1250 × 1700 mm |
| Nośność | 580 kg |
| Masa własna (bez akumulatora) | 320 kg |
| Rozstaw osi | 2240 mm |
| Rozstaw kół | 1100 mm |
| Pojemność pasażerska | 7 osób |
| Prędkość maksymalna | Niska prędkość ≤15 km/h, Wysoka prędkość ≤50 km/h |
| Zasięg | 150 km |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowy 60V 140Ah |
| Napięcie standardowe | 60V |
| Moc silnika napędowego | Silnik bezszczotkowy DC 1500W |
| Główna konfiguracja | |
| Lampy | Reflektory + Kierunkowskazy + Światła do jazdy dziennej + Światła cofania |
| Deska rozdzielcza + Instrument | Spersonalizowana |
| Tryb hamowania | Mechaniczny hamulec bębnowy |
| Wiązka przewodów i układ magistrali | Obwód dwuobwodowy wysokiego i niskiego napięcia; Przewód wysokotemperaturowy (wysokie napięcie) |
| Układ zawieszenia | Spersonalizowany przedni amortyzator zewnętrzny + Wzmocnione tylne zawieszenie na resorach piórowych |
| Tkanina baldachimu | Skóra kompozytowa |