| Merknaam: | LM |
| Modelnummer: | XHM |
| MOQ: | 25 |
| Prijs: | Contact Customer Service |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Toeleveringsvermogen: | 100 voertuigen per maand |
| Item | Specificatie |
|---|---|
| Technische parameters | |
| Totale afmetingen (L×B×H) | 2900×1250×1700 mm |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Ledig gewicht (exclusief batterij) | 320 kg |
| Wielbasis | 2240 mm |
| Spoorbreedte | 1100 mm |
| Passagierscapaciteit | 7 personen |
| Maximumsnelheid | Lage snelheid ≤15 km/u, Hoge snelheid ≤50 km/u |
| Actieradius | 150 km |
| Batterijcapaciteit | 60V 140Ah lithiumbatterij |
| Standaardspanning | 60V |
| Reismotorvermogen | 1500W DC borstelloze motor |
| Hoofdconfiguratie | |
| Lampen | Koplampen + richtingaanwijzers + dagrijverlichting + achteruitrijlichten |
| Ruitenwissermotor | Pure koperen motor |
| Bandenmaat | Voor/Achter: 4.00-12 |
| Wielnaven | Voor- en achterijzeren naven |
| Elektronisch besturingssysteem | 24-buizen intelligente dual-mode controller |
| Remmodus | Mechanische trommelrem |
| Veersysteem | Aangepaste buitenveerschokdemper voor + versterkte bladveer achtervering |
| Luifelstof | Composiet leer |
| Overige informatie | |
| Framemateriaal | Hoofdbalk: 40802,5 mm rechthoekige buis met kathodische elektroforese |
| Carrosseriestructuur | Afneembare componenten voor eenvoudige montage |
| Aantal in 40ft container | 26 eenheden (los laden) |