| Nazwa marki: | LM |
| Numer modelu: | XHM |
| MOQ: | 25 |
| Cena £: | Contact Customer Service |
| Warunki płatności: | T/T |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 pojazdów miesięcznie |
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Parametry techniczne | |
| Wymiary całkowite (dł. × szer. × wys.) | 2900 × 1250 × 1700 mm |
| Ładowność | 580 kg |
| Masa własna (bez akumulatora) | 320 kg |
| Rozstaw osi | 2240 mm |
| Rozstaw kół | 1100 mm |
| Liczba pasażerów | 7 osób |
| Prędkość maksymalna | Niska prędkość ≤15 km/h, Wysoka prędkość ≤50 km/h |
| Zasięg | 150 km |
| Pojemność akumulatora | Akumulator litowy 60V 140Ah |
| Napięcie standardowe | 60V |
| Moc silnika napędowego | Silnik bezszczotkowy DC 1500W |
| Główna konfiguracja | |
| Lampy | Reflektory + kierunkowskazy + światła do jazdy dziennej + światła cofania |
| Silnik wycieraczek | Silnik z czystej miedzi |
| Rozmiar opon | Przód/Tył: 4.00-12 |
| Piasty kół | Przednie i tylne piasty żelazne |
| Elektroniczny system sterowania | 24-rurowy inteligentny kontroler dwumodowy |
| Tryb hamowania | Mechaniczny hamulec bębnowy |
| Układ zawieszenia | Niestandardowy przedni amortyzator sprężynowy zewnętrzny + wzmocnione tylne zawieszenie resorowe |
| Materiał baldachimu | Skóra kompozytowa |
| Inne informacje | |
| Materiał ramy | Belka główna: rura prostokątna 40802,5 mm z elektroforezą katodową |
| Struktura nadwozia | Odłączane elementy ułatwiające montaż |
| Ilość w kontenerze 40 stóp | 26 jednostek (załadunek luzem) |